Вдячність за сонячний настрій

Standard

Хочу звернутися до усіх небайдужих, хто зміг приєднатися до проведення флеш моба з нагоди 23 річниці Дня Незалежності України. Велика вам подяка за створення чудового святкового настрою і дружньої атмосфери. Перебуваючи далеко від рідної домівки і болюче переживаючи трагічні події на сході України, багато хто з вас все ж таки знайшов можливість прийти на Płac Zamkowy і зробити цей сонячний день яскравішим. Ну скажіть, хіба хто міг подумати, що двом українцям, які емігрували до Аргентини, пощастить потрапити на таке дійство – і де б ви думали, у самісінькому серці Варшави! (Зовсім скоро чекайте окрему захоплюючу історію про цих двох)
Насправді, навіть якось трохи неочікувано було отримати стільки підтримки від інших людей, які, за великим рахунком, не мають жодного відношення до нашої з вами рідної Батьківщини. Так привіт українцям висловили бажання передати китайці, японці, індуси та представники інших національностей. Зокрема хотілося б відзначити участь у нашому маленькому – але не менш значущому – заході Людини-квітки (його можна з легкістю назвати ще й Людиною-гарним-настроєм та Людиною-посмішкою, бо отримуєш справжнє море позитиву при спілкуванні з ним), який люб’язно погодився підтримати нас, увімкнувши гімн України. Здавалося, ніби наші голоси у поєднанні з акордами музики Вербицького, які урочисто лунали на головній площі польської столиці, набули якихось відтінків значущості та піднесенного настрою, якій сподіваємося донести нашим співвітчизникам з усіх куточків єдиної та непоборної України. А ще велике і сердечне “Дякуємо!” милій варшавській бабусі, яка усіляко підтримувала і активно приймала участь під час запису привітання до Дня Незалежності. Це було надзвичайно приємно усвідомлювати, що навіть літня жінка з такою теплотою переживає за нашу країну.
Ну і на сам кінець дозвольте зазначити, що байдужими не залишились навіть двоє росіян, які зовсім випадково стали свідками яскравої феєрії. Добре, коли є люди, які розуміють, що незважаючи на тимчасові непорозуміння між нашими країнами, людяність та толерантність мають залишатися поза межами політичних ігр, оскільки існує щось набагато більш важливіше у цьому житті.
Ще раз дякую усім! І вітаю з Днем Незалежності!20140823-141633-51393094.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s